Lista aktualności Lista aktualności

Mistrzowie z Nadleśnictwa Karnieszewice

W dniu 18 marca 2017 r. na terenie Nadleśnictwa Czarnobór odbyły się XIX Mistrzostwa Leśników z RDLP w Szczecinku w Tenisie Stołowym. Zawody przebiegały w znakomitej, sportowej atmosferze, która szczególnie sprzyjająca była dla naszych kolegów. Dominowali oni prawie we wszystkich kategoriach rozgrywek. W grach singlowych tytuł mistrza RDLP zdobył Andrzej Świerczek, w grach deblowych złoto wywalczyli Andrzej Świerczek i Zbigniew Kuszlewicz. Pozostali zawodnicy również świetnie się spisali, dzięki czemu w klasyfikacji drużynowej doszło do powrotu dominacji Nadleśnictwa Karnieszewice, którego drużyna
w składzie: Jadwiga Roganowska, Marian Buczek, Paweł Ławrynów, Jerzy Klonowski, Zbigniew Kuszlewicz i Andrzej Świerczek, wywalczyła pierwsze miejsce na podium.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach.